Okmeydanı Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Okmeydanı tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Okmeydanı ulaşımı hakkında bilgi veren, Okmeydanı yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Okmeydanı tanıtım sayfası.
 
 
Okmeydanı'na İstanbul'un pek çok noktasından kolaylıkla ulaşım mümkündür. Mecidiyeköy, Taksim, Kağıthane, Eyüp gibi semt ve ilçelerden hareket eden İETT ve Özel Halk Otobüsleri ile Okmeydanı'na ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda E-5 karayolu ile TEM Otoyolu'ndaki Okmeydanı çıkışlarını kullanarak da semte ulaşmanız mümkündür.

Okmeydanı gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Okmeydanı için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Okmeydanı
 
Peki Okmeydanı hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları